Kas gi tas elektrikas?

Elektrikas yra prekybininkas, kurio specializacija yra pastatų, perdavimo linijų, stacionarių mašinų ir susijusios įrangos elektros instaliacija. Elektrikai gali būti naudojami montuojant naujus elektrinius komponentus arba prižiūrint ir remontuojant esamą elektros infrastruktūrą. Elektrikai taip pat gali specializuotis laivų, lėktuvų ir kitų mobilių platformų, taip pat duomenų ir kabelių linijų laidų laidų srityje.

Kai kurie skirtingų sričių elektrikai vienu metu taip pat gali dirbti skirtingose ​​srityse. Ligoninių elektros sistemoms gali tekti statyti laidus tiek stacionare, tiek ambulatoriniuose skyriuose. Šie specialistai taip pat gali būti įdarbinti atliekant priežiūros, remonto ir apšvietimo ir oro kondicionavimo sistemų įmonėse montavimo darbus.

Elektrikai taip pat gali specializuotis gamyklose ir įmonėse dirbant su elektros sistemomis. Jie gali dirbti kaip nepriklausomas elektros darbuotojas, elektrikai-porininkai, dirbantys kaip specialus elektros rangovas arba verslo savininkas ar vadovas. Įvairių pramonės šakų elektrikai paprastai dirba ties kabelių paskirstymo, pastatų, transporto sistemų ir komercinių objektų elektros laidų tiesimo darbais.

Elektrikas Vilniuje gali dirbti tam tikroje vietoje ar įmonėje, arba visoje valstijoje ar pasaulyje. Kai kurie elektrikai dirba konkrečioje įmonėje; kai kurie specializuojasi vienoje konkrečioje pramonėje. Kai kurie elektrikai dirba privačiuose (automobilių, jūrų, energetikos, biurų ir gamybos) namų ūkiuose, o kai kurie dirba vyriausybėje (daugiausia dėmesio skiria energijos gamybai, vėjo jėgainių statybai, minimalios energijos rėmimui). Kai kurie elektrikai dirba visą darbo dieną, kiti gali dirbti pagal sutartis.

Finansine prasme elektrikams, dirbantiems darbuotojams, mokama didesnė išmoka nei savininkų, savarankiško darbo ar konsultacijų srityse. Elektrikai turėtų galėti gauti minimalų valandinį atlygį. Tačiau šis valandinis tarifas skirtinguose regionuose skiriasi. Pavyzdžiui, Mičigane, pvz., Badfordo apygardoje, beveik visi elektrikai gali uždirbti 15 USD per valandą, o tą patį uždirbti Kalifornijoje, kur valandos tarifas yra mažiau pelningas, matuoja dr. Janice Filson, „Clean Electronics“ savininkė Luthier, KY. “Patirtis yra svarbi, turimų pareigybių įvairovė, patirtis, išsilavinimas, įmonės dydis ir žinių lygis” yra bendras sutarimas – Filsonas, Bigley. “Pavyzdžiui, asmuo, dirbantis pameistryste JAV armijoje, galėtų uždirbti 15 USD valandinį atlyginimą. , o asmuo, dirbantis įprastinės televizijos kompanijos mokiniu, gali uždirbti 10,00 USD valandinį atlygį. Tačiau nuotekų vandens valymo įrenginyje, stotyje, gamybos vietoje galima uždirbti 10 USD ar daugiau valandos mokestį ir apsvarstyti galimybę užsiimti savarankiška veikla.

Darbo ir statistikos biuro duomenimis, pradinio lygio elektrikas Mičigane gali tikėtis uždirbti 22 000 USD per metus. Pradinės atostogos mokykloje ar didmeninės prekybos įmonėje pažymės jūsų antrosios kartos valandos tarifą. Patyrusiam elektrikui šis pradinio lygio tarifas gali vidutiniškai siekti 30 000 USD per metus. Tačiau šiame lygyje yra daugybė darbo vietų, o uždarbio potencialas taip pat nėra toks didelis. Dauguma elektrikų pateks į specialybę. Šios specializacijos gali būti kabelių, kabelių elektros arba kabelių ir laidų montavimas. Šios specializacijos gali nesuteikti tiek mėnesinės algos, kiek tradicinis darbas. Tačiau patirtis ar specialistų mokėjimas susimokės už savo kainą. Taigi vidutinis darbo užmokestis gali būti gerokai didesnis nei 30 000 USD per metus, o patyręs elektrikas uždirba 50 000 USD per metus, įskaitant subspecializmus.

Specialybės paieška ir plėtra yra pagrindinė dalis norint tapti elektriku. Asmenys, besidomintys specialybės sritimi, turėtų apsvarstyti galimybę lankyti prekybos mokyklas, internetinius tyrimus ir seminarus. Karjeros kompanijos ir specializuotos korporacijos taip pat tapo trečiosios šalies šaltiniu pagal galimybes gauti darbą, tuo tarpu darbdaviai vis dar rengia mokymus.

Jei šiuo metu profesionalūs vamzdžių montuotojų specialistai įdarbina aukštą kainą, „aTool“ departamentas taip pat gali samdyti atestatą, todėl studentai neturėtų planuoti. Nors sunkiųjų mašinų specialisto darbo pareigos kiekvienos rūšies mašinoms (stogams, pastatams ir betonui) yra įvairesnės, sertifikuotiems studentams gali neprireikti šios prekybos pažymėjimų. Be to, atestacijos mokymas atestuoti, naujas pažymėjimas gali suteikti studentui pagrindines žinias apie profesiją, tačiau tai nereiškia, kad jie galės atlikti reikalingas užduotis.

Darbo pakeitimas Deja, vėl grįžus į darbo jėgą, paprastai vadinamą TWA, pranešama, kad maždaug 19 procentų naujų darbuotojų palieka savo pareigas per pirmuosius metus. Ši statistika yra palyginti maža dėl daugelio priežasčių, tačiau viena akivaizdžiausių yra ta, kad ekonomika klesti. Tai reiškia, kad profesijų lygis vis dar auga dėl padidėjusių galimų darbo galimybių. Jungtinėse Valstijose tūkst.